Mida teha jõulukuusega?

christmas tree recycle mida teha jõulukuusega

Möödunud aastal oli meil esimest korda kuusk kodus. Küll väga pisike, kuid siiski kuusk. Kui tuli aeg kuusk toast välja viia, tulin mõttele, et võiks kuuske “taaskasutada” mängude juures.

Alustuseks proovisime Mustikaga kuuseokstega maalimist, kuid see ei osutunud väga menukaks tegevuseks, sest okkad olid teravad. Olin esialgul selle üle pettunud, kuid hiljem mõtlema hakates jõudsin arusaamisele, et tegelikult pakkusid torkivad kuuseoksad väga hea sensoorse kogemuse. Ka meie igapäevases elus pole kõik aistingud meeldivad. Kogedes ebameeldivat tunnet oskame aga paremini tähele panna ja hinnata neid aistinguid, mis tekitavad meis positiivset emotsiooni.

christmas tree recycle mida teha jõulukuusega

christmas tree recycle mida teha jõulukuusegachristmas tree recycle mida teha jõulukuusegaTeise tegevusena jätsin lihtsalt lauale mõned kuuseoksad ja isetehtud voolimismassi ning jäin toimuvat esialgu kõrvalt vaatama. Selle tegevuse juures ei paistnud torkivad kuuseoksad enam sugugi segavat. Mustikas torkas kõik oksad voolimismassist palli sisse ning tundus, et sellega oleks ehk asi tema poolt piirdunudki.

Tulin siis välja ettepanekuga, et mis oleks, kui teeksime hoopis mängumetsa. Nii me siis vajutasimegi voolimismassi lapikuks ning panime kuuseoksad sinna uuesti püsti. Mänguasjakastist hiilis välja rebane, kes hakkas kohe metsa vahel toimetama ja lume sisse jälgi tegema. Siis oli vaja juba rebasele toitu muretseda ning õige pea pööras oma nina metsa vahele ka üks roosa buss. Tegevust mängumetsas jätkus tükiks ajaks.

christmas tree recycle mida teha jõulukuusegachristmas tree recycle mida teha jõulukuusegachristmas tree recycle mida teha jõulukuusega

christmas tree recycle mida teha jõulukuusega


Lambrine uued postitused jõuavad kõige kiiremini Sinuni blogi Facebook‘i lehe vahendusel.

4 thoughts on “Mida teha jõulukuusega?

  1. Oo, aitäh, see soovitus tuli täpselt õigel ajal. Just valisin voolimisraamatust uue valge voolimstaigna retsepti välja ning juhtumisi hakkame just täna oma kuuske ahjus põletama. Ideaalne. Iseenesest ju nii lihtne mõte aga ise küll poleks selle peale tulnud. Aitäh!
    Aleuti

    Meeldib

  2. Pingback: Sügisesed mängud – Demo

  3. Pingback: Sügisesed mängud – Demo

Sinu mõtted...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s