Sügis + minu Instagrami lemmikud


Ongi sügis käes. Nagu igal aastal, ikka liiga kiiresti ja täiesti ootamatult. Mis on siis uut sel sügisel? Mustikast (3a) on saanud lasteaialaps. Siiani on uue elumuutusega kohanemine toimunud üsna sujuvalt. Kuna Mustikas käis eelnevalt ühe talve ka lastehoius harjutamas, oli tal juba ettekujutlus olemas, mis lasteaias toimuma hakkab.

Alates augustist leiab aeg-ajalt Lambrine külalispostitusi ka Bredeni blogist. Breden on kodumaise lasteriiete tootja Bluebirdi uus nimi ja nägu. Teades, millised plaanid Bredenil blogimise osas on, julgen väita, et sellest on tulemas üks põnev ja kasulik blogi lapsevanematele. Just seepärast otsustasingi Bredeniga enda postitusi jagada. Kõik minu sealsed postitused ilmuvad varem või hiljem ka Lambrine blogis, seega on kõik mänguideed ja raamatusoovitused ikka siinsamas teie jaoks ühest kohast leitavad.

Järgmisest nädalast hakkab loodetavasti siin taas rohkem postitusi ilmuma. Vaja enne suvistele toimetustele joon alla tõmmata. Ideid ja mõtteid, mida tahaks jagada, on nii palju. Kahjuks napib aga aega, et need kõik kirja panna.

Seepärast meeldiski blogile Instagramis suvitada. Ideaalne variant, kui tahad tegemisi teistega jagada, aga kirjutamisele aega kulutada ei raatsi. Ühtlasi on hea vaadata, mida põnevat teised emad mujal maailmas oma lastega koos ette võtavad.

Jagan siinkohal teiega oma lemmikuid välismaiseid Instagrami kasutajaid, kelle jälgimist olel sel suvel nautinud. Suvalises järjekorras, ühtviisi (kuid samas erinevalt) inspireerivad on nad kõik.

1. kate_aneverydaystory

kate_aneverydaystory

Kate peab blogi An Everyday Story uurimispõhisest õppimisest. Tal on kodus kasvamas 6-aastane poiss ja 4-aastane tüdruk, kellele ta teeb koduõpet. Ma ei tea miks, aga koduõppe idee on mulle endale väga sümpaatne. Kujutan endale alati vaimusilmas ette, mida kõike toredat saaks lastega koos ette võtta. Seetõttu meeldib mulle jälgida, mida põnevat nad ette võtavad ja milliseid õppematerjale kasutavad.

2. naturallycuriouschildren

naturallycuriouschildren

Kui sulle on südamelähedased liiv, kivid, teokarbid, nööbid, puuoksad, siis on see konto midagi sinu jaoks. Õuesõpe ja taaskasutatud materjalid, Reggio Emilia lähenemine väikese Montessori puudutusega. Just nii kirjeldab toimuvat kontoomanik, kes peab ühtlasi ka blogi Naturally Curious Children.

3. mericherryla

mericherryla

Meri on kunstiõpetaja ja kahe tütre ema. Võib-olla just seepärast mulle meeldibki teda jälgida, et pisikeste tüdrukute pitsivahune ja roosa maailm üha enam mu uksest ja aknast sisse tungib. Meri Instagramist saab palju mõnusat kunstiinspiratsiooni. Lisaks võib lugeda tema blogi Meri Cherry.

4. time4baby

time4baby

Vika kontolt leiab ohtralt ideid, mida pere pisematega katsetada. Palju inspiratsiooni nendele, kes tahavad lapsele pakkuda tegevusi kandikul.

5. learnwithplayathome

learnwithplayathome

Deborah peres Austraalias kasvab 4-aastane tütar ja üks pisike poiss. Tema piltidelt leiab palju mõnusat kulgemist ja mängu, sekka vahvaid kunstiprojekte. Loe ka tema blogi Learn With Play at Home.

6. katherinemaries

katherinemaries

Katherine Marie piltidelt Instagramis ja tema fotoblogis  vaatavad vastu küll Bullerby lapsed. Pildid täis just sellist mõnusat ja muretut lapsepõlve nautimist, mängu ning palju õues olemist. Neid pilte vaadates tuleb peale vastupandamatu soov õue mängima tormata.

7. spielkkind

spielkkind

Illustraator ja fotograaf Kerstin segab mõnusalt kokku päriselu asjad ning enda joonistused. Mõnusad vimkaga pildid koos lapsega vaatamiseks. Miks mitte ka ise kodus midagi sarnast proovida…

Aga nüüd rääkige teie…

Millised on teie Instagrami lemmikud?


Mõnusat sügist!


Lambrine uued postitused jõuavad kõige kiiremini Sinuni blogi Facebook‘i lehe vahendusel.

Advertisements

4 thoughts on “Sügis + minu Instagrami lemmikud

  1. Ma vaataks nagu oma insta feedi 🙂 Everyday Story Kate on mu lemmik – ta suudab isegi pealiskaudses instas ülimalt sisukas ja põhjalik olla. Mul on sarnane instalemmikute postitus terve suve meeles mõlkunud, aga nagu näha siis laiskloom olen 😛
    Tere tulemast tagasi ja jään järgmisi postitusi ootama!

    Meeldib

  2. Kate on ka minu üks lemmik inspiratsiooniallikas aga hea tuju allikas on mattyrunrun. Alati ootan ka labrine, mutukamoosi ja merilinrosenbergi pilte 🙂

    Liked by 1 person

Sinu mõtted...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s