Eyelike Stickers kleepsuraamatud

eyelike stickers kleepsuraamat

Eelmise nädala paberkuuse postituses lubasin, et teen juttu meie lemmikkleepsudest. Siin nad siis ongi – Eyelike Stickers kleepsuraamatud!

Eyelike Stickers kleepsuraamatud on meil kasutusel juba väga pikka aega ja tegu on vaieldamatult laste lemmikkleepsudega. Ma ei ole tavaliselt tervet kleepsuraamatut korraga kätte andnud, sest see tähendaks raamatu tühjaks tegemist umbes ühe õhtuga. Olen kaante vahele jätnud 1-2 kleepsulehte ja ülejäänud tagavaraks jätnud. Selliselt kestavadki need kleepsuraamatud päris pikka aega. Selgi aastal on meil veel ikka kasutusel eelmise aasta jõuluteemaline kleepsuraamat. Eyelike Stickersi kleepsuraamatu kiituseks pean ütlema, et liim kleepsude taga säilib hästi ka pikka aega. Ka neil raamatuil, mis olen ostnud paari aasta eest, on kleepsud tänaseni täiesti “töökorras”.

eyelike stickers kleepsuraamat

Mulle meeldib see, et tegu on realistlike fotodega päris asjadest (hea küll, pühadeteemalistest raamatutest on ka pisut lavastuslikku, aga see käib pühade puhul vist asja juurde). Kui Mustikas oli väiksem, siis oli meil parasjagu kodus aastaaegade kleepsuraamat, mille pilte kasutasime ka erinevate Montessorist insireeritud tegevuste juures. Selle kleepsuraamatu kaaned on meil muide tänaseni alles ja see on praegu Pohla (2a) üks lemmikasju, mida vaadata. Nii ta siis istub ja loeb mulle teinekord kaane pealt kõik asjad ette: see on orav, see on banaan, see on mais, see on liblikas…. Ehk siis on tegu ka päris hea sõnavaraarendajaga. 😉

Raamatud on laialdase teemavalikuga, tüüpilistest loomalaste kleepsudest selliste põnevate teemadeni nagu kosmos, taevas, dinosaurused. Mõned ägedad teemad on tänaseks läbi müüdud, kuid ma usun, et ka neist tehakse ehk kordustrükk.

eyelike stickers kleepsuraamat

Kleepsuraamatu sisekaantel on raamatu teemast inspireeritud pilditaustad. Need on lamineeritud, niiet neid saab korduvalt kleepsudega katta. Nii on mõnus igasuguseid lugusid välja mõelda ja jutustada, mis parasjagu mõttesse tulevad.

eyelike stickers kleepsuraamat

Oleme kasutanud kleepse erinevate piltide täiendamiseks, nii on Mustikas aastaaegade kleepsuraamatut kasutades kokku kleepinud kokku näiteks peenramaa ja mereranna pilte. Alles on mul jäänud üks jõulukuuse ehtimise pilt, sest sinna käskis Mustikas kommentaarid juurde kirjutada ja see tuli kohati päris naljakas. Veel oleme kleepse kasutanud näiteks kingipakkide peale kaunistuseks, sünnipäevakaartidele jne.

eyelike stickers kleepsuraamat

eyelike stickers kleepsuraamat

Raamatus on 12 umbes A4 lehe suurust lehekülge kleepsusid, igal lehel üle kolmekümne kleepsu. Niiet kui võrrelda näiteks tavaliste poes müüdavate kleepsulehtedega, siis minu arvates tuleb hinna-kvaliteedi suhe ühe lehe kohta igatahes Eyelike Stickers’i kasuks.

Vaatasin just, et samal kirjastusel (Workman Publishing Company) on ka uus kleepsuraamatute seeria – Paint by Sticker, kus saab erivärvilistest kleepsutükkidest ruumilise muljega pilte kokku kleepida. Sobib paremini natuke suurematele lastele. Valikus näiteks loomaiaialoomade oma (sisse saad piiluda siin).

Mina katsun nüüd end kokku võtta ja enne jõule veel selle aasta lemmiklasteraamatute postituse ka ära teha!


Lambrine uued postitused jõuavad kõige kiiremini Sinuni blogi Facebook‘i lehe vahendusel.

2 thoughts on “Eyelike Stickers kleepsuraamatud

  1. Tere, arvan et see vana postitus aga olen nii kaua otsinud kleepsuraamatuid oma lapsele ja eestist valik väga kesine… tahaksingi uurida kuidas sealt lehelt tellimine käib? Või pigem et kaua tarne, kas jõuaks jõuluks?
    Ettetänades Katre

    Meeldib

    • Bookdepository’st tellimine sama lihtne kui teistestki e-poodidest. 🙂 Viimane raamat, mis ma sealt tellisin tuli 15 päevaga. Seega kui kohe tellida, siis võiks jõuludeks kohale jõuda küll, kuigi eks enne jõule võib tarneaeg pikemaks osutuda.

      Meeldib

Sinu mõtted...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s