Lambrine

Mul on rõõm olla kahe toreda tüdruku ema. Nendega koos kasvamine ja maailma avastamine on üks ääretult põnev seiklus. Blogi kirjutamise mõte tiksus mu peas juba mitu aastat. Tegelesin erinevate isetegemis- ja meisterdamisprojektidega õigupoolest juba enne laste sündi, kui alustasime lastetoodete brändi höp kodulehel teeme ise nõuannete jagamist. Hiljem tegin neid kaastööna ka ajakirjale Pere ja Kodu. Lõpliku tõuke blogi alustamiseks andis teise lapse sünd ning soov enda laste arengut teadlikumalt jälgida ja toetada.

Inspiratsiooni selleks leian Montessori pedagoogika põhimõtetest, millega katsun jõudumööda tutvuda laste kasvamise tempos. Püüan Montessori mõjutusi tuua ka meie kodusesse mängukeskkonda. Mulle meeldib lihtsus, seetõttu olen kodus hoidnud laste mänguasjade arvu minimaalsena. Ikka ja jälle tõden mängivaid lapsi jälgides, et kõige paremad mänguasjad on tavalised igapäevased asjad, mis mängu käigus võivad muutuda milleks iganes. Püüan asendada “mänguasjapuudust” tegevustega, mis võimaldaksid lapsel ise luua ja avastada. Eelistan võimalusel alati naturaalseid materjale ning usun, et loodus on meie parim õpetaja. Sellest kõigest see blogi siin peamiselt räägibki.

Oled alati oodatud kaasa mõtlema nii siin blogis kui ka Lambrine Facebook’i lehel. Neid mänge ja tegevusi, mis blogipostituseni ei jõua, aitab meeles pidada Instagram.

kaMinuga saad ühendust aadressil lambrineblog [ät] gmail.com.

Kadri

 

Sinu mõtted...

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s